Aromatyczna, intensywa, pyszna nalewka Duch Puszczy

Witaminy botaniczne, znane również jako likiery ziołowe, to wspaniały sposób na dodanie ekscytującego, dzikiego i naturalnego smaku do Twoich ulubionych koktajli. Są nieco trudniejsze do zrobienia niż gin czy wódka, ale kiedy już to opanujesz, nie będziesz chciał do tego wracać!

Składniki botaniczne w tym likierze, podobnie jak we wszystkich naszych produktach, są etycznie zbierane z Highland Boundary. To sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowe doświadczenie i pyszny smakołyk na następną dziką przygodę.

Składniki

Floratorzy i gorzelnicy szaleją z lokalnymi składnikami, które definiują ducha. Te hiperlokalne trunki, znane jako wilderness to bottle, tworzą poczucie miejsca.

Unikalny smak spirytusu pochodzi z połączenia zebranych roślin, takich jak szałwia górska, jałowiec i eukaliptus. To napój, który pozwoli Ci zapamiętać wszystkie Twoje przygody na świeżym powietrzu.

Wykonywany jest z bourbona z Kentucky i starzony w beczkach z amerykańskiego dębu. W rezultacie powstał złożony alkohol o niezwykle gładkim, bogatym i głębokim smaku, który można pić samodzielnie lub jako część koktajlu.

Likier ten został zainspirowany dystopijną powieścią The New Wilderness, opowiadającą o matce i córce, które uciekają do dziczy. Nuty ziołowe i wino porto są ukłonem w stronę podróży matki, podczas gdy słodycz miodu reprezentuje niewinność młodej dziewczyny.

Metoda

Wytwory botaniczne nie są częstym składnikiem w świecie koktajli, ale stanowią ważną część linii Highland Boundary. Wódki te są wytwarzane z naturalnych zbieranych roślin, łącząc najwyższej jakości alkohol z ich unikalnymi smakami, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy alkohol.

Najlepszym sposobem na poznanie wódek botanicznych jest delektowanie się nimi bez dodatków lub w koktajlu botanicznym! Stworzyliśmy wybór unikalnych koktajli, które można również kupić w destylarni.

Jedną z najzabawniejszych rzeczy jest zorganizowanie przyjęcia degustacyjnego opartego na konkretnym temacie, takim jak pomarańcza czy kawa, i sprawdzenie, które z nich najbardziej smakują Twoim gościom. To świetny sposób na odkrycie nowych alkoholi, które być może przegapiłeś, i poznanie, co czyni je wyjątkowymi.

Odmiana

Likier botaniczny to rodzaj alkoholu destylowanego z soku roślinnego. Są często używane w koktajlach i shotach, ale można je również pić samodzielnie.

Jednym z najbardziej popularnych likierów jest absynt, który robi się z kwiatów i liści Artemisia absinthium (znanego również jako piołun). Jest to alkohol o mocy 45-74% ABV (90-148 proof US) i może być mocnym trunkiem.

Można go kupić w wielu formach, na przykład jako brandy, nalewkę, ekstrakt słodko-gorzki lub jako spirytus smakowy lub likier. Jest popularną alternatywą dla takich alkoholi jak gin czy wódka i zazwyczaj podaje się ją z lodem lub w kieliszku.

W Highland Boundary etycznie zbieramy lokalnie uprawiane rośliny, które łączymy z najczystszą formą alkoholu, aby uchwycić naturalne smaki dzikiej Szkocji. Wytwarzają oni szereg produktów, z których wszystkie są dostępne do kupienia online.

Przepis

Nasi gorzelnicy tworzą ten likier, aby uchwycić esencję dzikiej przyrody Utah. Hammer Spring Bourbon jest bourbonem produkowanym w małych partiach, z pikantną nutą żyta oraz subtelnymi nutami górskiej szałwii i jałowca.

Destylarnia połączyła siły z Vendome Copper and Brass Works, aby stworzyć ten koktajl. Inspiracją dla tego trunku jest The New Wilderness, dystopijna powieść o matce i jej młodej córce Agnes, które uciekają z miasta i znajdują schronienie na łonie natury.

Mieszanka ziół tworzy wytrawne i ziołowe doświadczenie, podczas gdy łagodne nuty wina porto i miodu mówią o słodyczy młodości i niewinności Agnes.

Likier ten jest idealny do picia z lodem lub jako dodatek do Twoich ulubionych koktajli. Wypróbuj ten przepis w domu i zaimponuj swoim znajomym!

Następny artykuł

Maliny w syropie

Oceń artykuł: Aromatyczna, intensywa, pyszna nalewka Duch Puszczy

Ilość ocen: 1 Średnia ocen: 3 na 5